BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ZABITA HAFTASINI KUTLADI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Zabıta Teşkilatının 195’inci müessese yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Halkın sağlığı ve güvenliği için gece gündüz demeden 7 gün 24 saat fedakârlıkla çalışan Sandıklı Belediyesinde görevli Zabıta personelim başta olmak suretiyle tüm Zabıta teşkilatının haftasını kutlayarak, fedakâr çalışmalarından dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Zabıta ekiplerimiz “Ilkin insan” hizmet anlayışı ile çalışıyor, daha yaşanabilir bir Sandıklı için el ele, güler yüzle, tatlı dille hizmet etmeye çaba ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz.

Bu vesileyle 1-7 Eylül tarihleri içinde kutlanan “Zabıta Haftası” kutluyor, Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nezdinde çalışan ve ülkemiz genelinde vazife icra eden zabıta teşkilatlarının haftasını kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Başkan Mustafa Çöl Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizle bir araya gelmiş olarak kendilerine çiçek armağan edip günlerini kutlamayı da dikkatsizlik etmediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir